Geoblog.pl    JustOla    Podróże    Nowa Zelandia, Australia i inne takie :)    Wazne dla Nas swieta!!! Version 5.0 - czytajcie jubilaci!

Wazne dla Nas swieta!!! Version 5.0 - czytajcie jubilaci!

Japonia
Japonia, Tōkyō

Jako ze odleglosc dzieli nas daleka od najblizszych nam osob i nie mozemy osobiscie skladac zyczen i rozdawac calusow, w tym oto miejscu i z tego oto miejsca na Ziemi skladamy gorace zyczenia:

Halince co to miala wlasnie urodziny, oby kazdy dzionek byl pelen radosci tylko, i coby zdrowko i pogoda ducha nie opuszczaly Cie mamus ani na krok!

Wlodziowi jako ze dzis obchodzi swoje kolejne urodziny, duzo zdrowia, szczescia, cierpliwosci do corki (bo raczej nigdy sie nie zmieni;)), duzo milosci i wora pieniedzy. I love you.

Romikowi z Abrahamu, nechaj mu se darzi! Niech Janeczke miluje a Janeczke jego! Futbolowej alebo zahradkowej kariery a welu peknych cestowani! Hej! Chapicie, ano?

Grzesiowi Vel Pietrkowi Vel Papasicie! :) Niech na Grzegorza zima pojdzie do morza, I niechaj Ci, tatko drogi Halinka zrobi pierogi! Czy cus! Wszystkiego Naj Naj Naj z okazji imienin! Bawcie sie przednio i wypijcie nasze zdrowko nie raz, nie dwa razy!

Ekipie Marcowych Jubilatow z Higham Road - Vincowi, Jurkowi i Ani - STO LAT... STO LAT... NIECH ZYJA ZYJA NAM!!! I jeszcze jeden i jeszcze raz ... tralala - samych radosci, zdrowka no i lepszegu kursu Funta!

To bylysmy my - Jarzabki ;)

Aloha Rafalku K!!! Buziaczki i zyczenia z nowozelandzkiej ziemi. Duzo milosci, zdrowka, szczescia w tym waznym dla Cie okresie zycia! Wora kasy i awansu na prezesa Huty!

Witaj Izus (Kawa) Ty nasza prawie pracodawczyni:)
Zyczymy Ci spelnienia marzen, podwyzki, duzo udanych imprez, pracy w londynskim Times i niezapomnianej podrozy w dzikie miejsce. Pozdrawiamy goraco!!!

Kochana Siostro Agnieszko Maras z rodu Bassa,
Wspieramy Cie w tym oto dniu z calych sil naszych. Czyzbys doroslala, e nie! Czyli po prostu sie starzejesz, helou ;)
Tak czy owak, celebrujmy wszyscy ten dzien, w ktorym nasza planeta Ziemia (?) po raz pierwszy ujrzala Cie na Rzecznej! 2-ego kwietnia 19... roku swiat stal sie piekniejszy (?), smieszniejszy, dziwniejszy... I w ogole wszysto sie wtedy zmienilo :D

Ps. poczynilysmy proby nauczenia naszych owieczek choralnego sto lat. Poki co beeeeczymy tylko my dwie. STO LAT, STO LAT, NIECH ZYJE ZYJE NAM...!!!...!!!...!!!
Wypijcie za nas male co nieco (bo nas nie stac:( ). Wszystkiego naj... albo i wiecej!

rafik102
rafik102 - 2009-03-05 12:38
Przepraszam moja adoptowana Mamo ze nie zlozylem zyczen na czas ale z serca calego swego zycze tego co dobrego. Wiecie jak fajnie miec dwie wspaniale Matki???? (pozdrowienia dla najpiekniejszej i najkochanszej kobiety swiata mojej pierwszej- przepraszam Halinko zawsze pierwszej ups jeszcze nie jestesmy na ty dopiero na grzybobraniu -Mamy Janki :) )
Wladziowi zycze tego zeby mial tak ze co zechce to sie stanie jak spiewal poeta....
Romik juz ma wszytko... i On o tym wie to zycze mu tylko zeby zdobyl mistrzostwa swiata ze swoja druzyna narodowa
no a teraz ide na jednego wznies toast za szanownych solenizantow i za Nasze Drogie Podrozniczki (a Wy dziewczyny zrobcie to samo gdyz ameba nie spi .... :)

aga
aga - 2009-04-02 09:57
och aż sie wzruszyłam:):)dziekuję bardzo siostry starsze ode mnie i tak heheh:)

mamasita
mamasita - 2009-04-11 09:50
z okazji swiat wielkiej nocy zyczymy wam szczescia kazdego dnia , radosci z poznawanych miejsc , przyjaznych ludzi spotkanych na swej drodze .
podzielcie sie jajeczkiem , pomyslcie o nas , a wszystkie marzenia sie spelnia .
kochamy was bardzo , my caly czas sercem jestesmy z wami

mamasita
mamasita - 2009-06-01 18:47
wszystkie dzieciaki male i duze maja dzis swe swieto . tym malym co w was siedza szczerej radosci , a tym duzym rozwagi i odpowiedzialnosci .
caluski od mamci i tatki

JustOla
Ola i Justyna Maraś-Bassa