Geoblog.pl    JustOla    Podróże    Nowa Zelandia, Australia i inne takie :)    Lepiej niz Dedal i Ikar :)

Lepiej niz Dedal i Ikar :)

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Queenstown
Przejechano 19644 km

Po wczorajszym wyskoku :) uznalysmy ze dzisiaj jest czas na wspolny polot!

Obie zawsze marzylysmy, aby sobie troszke poszybowac, jak to w mitologii nawet bywalo, z ta jednak roznica, ze zakladalysmy naprawde miekkie ladowanie:)

Z bardzo szerokiej gamy lotow oferowanych przez tutejsze agencje wybieramy Tandem Paragliding. Skaczemy z najwyzszej dostepnej polki:) czyli z Coronet Peak (1646 m n.p.m.).

Na szczyt gory jedziemy jeepem (wymowa "dzipem" - takie ulatwienie dla niektorych babc:)) juz razem z naszymi milutkimi i jak sie okazuje z wybitnie doswiadczonymi pilotami. Podczas, gdy nasi sternicy rozplatywuja chyba jakies wazne linki :) my sobie spokojnie? kontemplujemy widoki. Po kilku minutach zostajemy przypiete to siedzisk i pilotow i ...

...Ola poleciala...

...a Justyna zostala odpieta od pilota, bo ten musial dalej sobie jakies chyba wazne linki odplatywac... Jak dotad spokojna Justyna zaczela podejrzanie patrzec na pomaranczowa linke:)

W koncu jednak obie latalysmy w przestworzach!!!

MARZENIA SIE SPELNIAJA!!!
Dotychczas juz nawet kilka !!!

Paragling to niesamowicie relaksujace doswiadczenie. Bardzooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo goraco polecamy!!!

mamasita
mamasita - 2009-03-24 00:35
zdjecia kochane zdjecia my tez chcemy to widziec

kasiach
kasiach - 2009-03-24 14:24
Hmmm, no dziewczęta zazdrość chwyta mnie widząc Wasze poczynania :):)

Ela
Ela - 2009-03-24 22:16
Cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To sie nazywa spelniac marzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie macie takich podwodnych marzen? Takie cudowne wody tam sa i cieplo na dole, CHYBA. Zreszta spalyscie juz pod chmurka to chyba jest cieplo. Bedzie co wspominac!!!!!!!

mamasita
mamasita - 2009-03-25 00:55
olcia wiedzialam ze mam cudowna corke ale po kim ta odwaga? teraz wiem ze ta podroz to jest to cos czego i mnie brakuje.......
kocham cie i mocno trzymam kciuki (ale ciacha ci instruktorzy)hahah

Agnieszka Ś.
Agnieszka Ś. - 2009-03-25 11:05
aaleeeeee!!!!!!! Rewelacja!!!!!!

kasiach
kasiach - 2009-03-25 12:58
noo, instruktorzy mają napewno bardzo duże doświadczenie ;D

Aga
Aga  - 2009-03-25 14:34
widzicie minę Oli na ostatnim zdjęciu..:):)ach ci instruktorzy! hehe:)

MARTA
MARTA - 2009-03-25 15:05